Koken met Vang Je Droom
Koken met Vang Je Droom

voor ingeschreven Jonge Mantelzorgers leeftijd 8-12 jaar, eventueel samen met één van je ouders/verzorgers
Heb jij altijd al eens willen koken in een échte restaurantkeuken?
Op woensdag 16 september organiseert Stichting Vang je Droom een gezellige kookmiddag. Samen met andere kinderen ga je aan de slag in de keuken van een restaurant. Je bereiden heerlijke gerechten en natuurlijk mag je daarna met elkaar genieten van alles wat er is gemaakt!
Lijkt het je leuk om te koken, samen te werken en een gezellige middag te beleven? Geef je dan snel op!
Wat gaan we doen?
- Koken in een echte restaurantkeuken
- Samenwerken met andere kinderen
- Nieuwe smaken ontdekken
- Gezellig samen eten
Begeleiding
Tijdens deze middag zijn vrijwilligers van Stichting Vang Je Droom aanwezig om alles in goede banen te leiden.
Aanmelden
Aanmelden kan tot 30 augustus. Er is plaats voor maximaal 10 kinderen, dus wees er snel bij! (ouder/verzorger is ook welkom, wel even aanmelden).
We kijken ernaar uit om samen met jou te koken en te genieten van een heerlijke middag!
Belangrijk:
Je moet op eigen gelegenheid naar de locatie komen.
Kom je samen met één van je ouders/verzorgers? Super leuk, geef dit dan wel aan op het aanmeldformulier.
Geef ook even door op het aanmeldformulier of je allergieën hebt of wat je echt niet lekker vindt. Dan kunnen wij hier rekening mee houden.
Vanuit Mantelzorg Almelo zijn geen consulenten aanwezig.
We werken samen met

Praktische info
Koken met Vang Je Droom
-
Datum:16/09/2026
-
Tijd:14:00 – 17:00 uur
-
Locatie:Campus Dreesz
-
Adres:Egbert Gorterstraat 6, Almelo, Nederland
-
Kosten:Gratis
-
Vervoer:Eigen vervoer